Kurumsal Sosyal Sorumluluğumuz

Doğanın ve toplumun yararına gerçekleştirdiğimiz hareketler ile sürdürülebilir ve yaşamın her bir noktasına dokunan sosyal etkiler yaratıyoruz.

Previous
Next

#EvdeKalOrmanı

Koronavirüs salgınının neden olduğu karanlık günlerde doğaya ve topluma yeşil bir iz bırakması ve umut olması amacıyla, ecoDrone ile 325.000 tohum topunu 2020 yılı Haziran ayında Ankara'da Evde Kal Ormanı'nda toprakla buluşturduk.

Previous
Next

#StayHomeForest

To leave a green mark on nature and society in the dark days caused by the coronavirus epidemic and give hope to nature and society, we brought together 325,000 seed balls with the soil in the Stay At Home Forest in Ankara in June 2020 with ecoDrone.

Previous
Next

#1takipçi1ağaç

Bireysel çevre bilincine katkıda bulunmayı hedeflediğimiz sosyal medya hesaplarımızı takip eden her bir takipçimiz adına doğaya bir tohum topu bırakıyoruz ve takipçilerimizin doğaya doğrudan dokunabilmelerini sağlıyoruz.

Previous
Next

#1follower1tree Campaign

We leave a seed ball to nature on behalf of our followers on social media. We aim to contribute to individual environmental awareness, and we ensure that our followers can touch nature directly.

Kadın İstihdamı

Ağaçlandırma çalışmalarımızda kullandığımız tohum toplarını; yaşamlarını kırsal alanlarda sürdüren, ekonomik ve sosyolojik açıdan iklim krizinin olumsuz sonuçlarından doğrudan etkilenen kadın bireyler ile üretiyoruz ve kendilerine sürdürülebilir ve doğaya hayat veren bir gelir kaynağı oluşturuyoruz.

Previous
Next

11 Kasım Etkinliği

11 Kasım 2019 Ağaçlandırma Bayramı'nda, İstanbul Kemerburgaz Ragıp Kutmangil İlkokulu'nun 600 ögrencisi ile birlikte tohum topu yapımı etkinliği gerçekleştirerek, doğamızın yarınlardaki sahipleri ve kurtarıcıları ile tanıştık.

Yeşilin her tonundan haberdar olun.

Dünyadan ve ecording’ten tüm yeşil haberler ve gelişmeler e-posta kutunda!


    Kişisel verilerinizi korumayı önemsiyoruz. Gizlilik Politikası